Three s.r.o. je autorizovaný distributor Yubico produktů

Novinky


Autor: Jan Kapčiar, publikováno dne 18. 10. 2018

YubiKey 5 skladem

Nová řada tokenů YubiKey s pořadovým číslem 5 je na trhu včetně našeho eshopu. V nabídce jsou nové tokeny YubiKey 5 NFC, YubiKey 5 Nano, YubiKey 5C a YubiKey 5C Nano. Zcela nový token YubiKey 5 NFC kombinuje původní sílu YubiKey 4 s NFC fukcionalitou z YubiKey NEO a navíc přídává podporu FIDO2 protokolu, který umožňuje přihlašování bez hesla, tzv. passwordless login.

Autor: Jan Kapčiar, publikováno dne 22. 05. 2018

YubiKey konečně i na iPhonu

Doposud byly odpovědi na otázky typu "Jak funguje YubiKey na iPhonu" nejasné, neboť podpora NFC na iOS nebyla úplně ideální. Dnes se situace změnila díky následujícím dvěma novinkám

Společnost Yubico uvolnila nový Mobile SDK pro iOS jakožto open-source pro vývojáře umožňující snadnou implementaci hardwarovou dvoufázovou autentikaci (2FA) postavenou na technologii YubiKey OTP přes NFC rozhraní.

A zároveň také služba LastPass tj. oblíbený password manager, uvolnila v poslední verzi své mobilní aplikaci plně integrovanou podporu pro YubiKey NEO přes NFC na iOS. Řešení je postavené právě na Mobile SDK od Yubico.

Více informací:Autor: Jan Kapčiar, publikováno dne 10. 04. 2018

Nový Security Key s podporou FIDO2 je tu

Společnost Yubico spolu s FIDO Alliance pokořila zásadní milník na cestě k budoucnosti, kdy uživatelé nebudou nuceni používat hesla při přihlašování. První hardwarový token, který podporuje potřebné standardy (WebAuthn a CTAP) je tu. Seznamte se s Security Key

Více informací: